Tydzień konferencji i spotkań

W tym tygodniu kończą się wakacje – nie tylko dla uczniów, ale też dla dużej części środowiska związanego z internetem. Widać to po ilości spotkań w tym tygodniu:

 • wtorek – 28 sierpnia – Zielona Góra – spotkanie ludzi branży internetowej (nazwa tymczasowa: Bachanalia IT (!!!)) – spotkanie ma rozpoczynać serię spotkań analogicznych do grillIT, barcamp itp.; miejsce spotkania – rynek zielonogórski, inicjator będzie trzymał kartkę formatu A4 ze stosownym nadrukiem
 • wtorek – 28 sierpnia – Warszawa – Yulbiz – spotkanie blogerów i przedsiębiorców nowej ekonomii (BTW: byłem przekonany, że określenie “nowa ekonomia” jest już od dłuższego czasu passe) – więcej na stronie poświęconej spotkaniu; na spotkaniu telekonferencja z Montrealem oraz prezentacja szwedzkiego stołu od pl.Bebo.com
 • czwartek – 30 sierpnia – WarszawaInnowatorium (chciałoby się użyć tutaj powiedzenia bootcampowego – “a jednak się kręci”)
 • na razie brak informacji, ale zgodnie z harmonogramem w czwartek powinna się też odbyć w Warszawie kolejna Aula (spotkania co 2 tygodnie, poprzednie spotkanie było 16 sierpnia)
 • sobota – 1 września – PoznańBarcamp – pierwsze spotkanie poznańskie rozpoczynające spotkania cykliczne; mam nadzieję, że kolejne spotkania będą już poza weekendem

A już wkrótce – 7 września – kolejny GrillIT we Wrocławiu.

7 Responses

 1. Spotkanie w Zielonej Górze o 18:30 :)

 2. 8 września – Spodek 2.0 – Katowice ;)

 3. 18:30, ZG? Dokąd zamierzacie się udać potem (mogę nie dojechać na tę godzinę ;) )?

 4. Niestety sobota wydaje się nam najlepszym terminem na http://www.barcamp.pl – można to połączyć z weekendowym zwiedzaniem miasta – jeśli ktoś jest chętny to mogę nawet oprowadzić ;-)

 5. @Wiktor – ciekaw jestem jak to wpłynie na frekwencję – na grillIT testowaliśmy czy np lepszy jest wtorek czy piątek – i w tygodniu nie było różnicy :) weekendu jeszcze nie przerabialiśmy.

 6. […] A propos “gorąca” – kończy się sezon ogórkowy co wyraźnie widać po wysypie spotkań branżowych. Nic tylko się cieszyć. “Polacy do boju!” Poczytaj też Jak działa Facebook API – zaproszenie […]

 7. @Wiktor, Sebastian: Weekend na pewno jest lepszy dla przyjezdnych i może skłonić do przybycia więcej osób spoza danego miejsca. Z drugiej strony może odstraszyć osoby, które intensywnie pracują i weekendy starają się bez wyjątków przeznaczyć dla rodziny/przyjaciół/relaks/ładowanie akumulatorów. Trzebaby przetestować, żeby się dowiedzieć jak to zadziała. :)