Autor

Od 2017 roku inwestor w projekty badawczo-rozwojowe na wczesnym etapie poprzez fundusz Epic Alfa sp. z o.o. (Energy Research Capital – ERC.vc), powołany z programu Bridge Alfa. Na co dzień we Wrocławiu, bardzo często w Warszawie, od czasu do czasu w Poznaniu i Krakowie.

W latach 2010-2017 pomagał startupom w pozyskiwaniu finansowania oraz prowadził transakcje fuzji i przejęć na rynku IT i digital media.

W latach 2008-2009 prezes Venture Incubator S.A. gdzie m.in. sprzedał Dziennik Internautów do Grupy Infor, oraz wspierał w rozwoju m.in. takie startupy jak Funnela i Timecamp.

Wcześniej wspólnik i dyrektor techniczny w projekcie Monetto.pl – serwisie wdrażającym ideę social lending w Polsce. Monetto pozyskało jako inwestora IIF Seed Fund.

Od roku 2006 zaangażowany w rozwijanie spotkań społeczności przedsiębiorców internetowych we Wrocławiu (jako inicjator i współorganizator) prowadzonych pod nazwą GrillIT, propagator idei spotkań w Katowicach (Spodek 2.0) i Krakowie (krakowska edycja GrillIT).

W latach 2003-2007 w Janmedia Interactive – od stanowiska programisty, przez analityka, PM, do dyrektora operacyjnego.

Zawodowo związany z internetem od 2000 roku, początkowo jako programista, następnie analityk (spółka MCI, Internet Designers SA, Janmedia Interactive Sp. z o.o.), project manager i dyrektor agencji interaktywnej.

Zapraszam do kontaktu!.