GrillIT – tym razem w Krakowie

Już jutro 11 czerwca w Krakowie w klubie “U Louisa” (Rynek 13) odbędzie się 4 krakowskie spotkanie GrillIT. To pierwszy GrillIT robiony w “kooperacji międzymiastowej” – mam nadzieję, że to pokaże innym miastom, że warto. Grillmasterzy z Wrocławia chętnie pomogą – zapraszam do kontaktu!

W Krakowie będę przedstawiał moje przygody w SecondLife – do zobaczenia!

PS. Pierwsza relacja w formie blip-castu z mojego konta na blipie.

7 Responses

 1. Krakowski GrillIT był bardzo udany – prelekcje były bardzo dobrymi punktami startowymi do dyskusji – podobnie jak na wrocławskim grillu. Widać że ta formuła (tj. kilka prezentacji na luzie + dyskusje w kuluarach) się sprawdza. Różnica pomiędzy wrocławskim i krakowskim grillem jest jedynie taka, że w Krakowie jest on bardziej “agencyjny” – tj w spotkaniu uczestniczy zdecydowanie więcej agencji interaktywnych niż w wypadku spotkań wrocławskich – ta różnica nie wpływa jednak na merytorykę prowadzonych dyskusji – po prostu w okolicy Krakowa jest więcej agencji :)).

  Wkrótce powinny ukazać się materiały ze spotkania – fotki i filmy wideo. Ja opublikuję swoją prezentację najpóźniej jutro.

 2. Witam!

  Gratuluje dobrej prezentacji zainspirowala mnie do poszukania zasobow edukacyjnych no i okazuje sie, ze sa i to calkiem spore http://elearning-20.blogspot.com/2007/06/edukacja-w-second-life.html

 3. Hej Piotrze! Dzięki za cenne informacje – na pewno przydadzą mi się w mojej dalszej eksploracji second life. Wkrótce umieszczę materiały i artykuł o SL.

 4. Dziękuję Sebastianie za poprowadzenie ciekawej prezentacji. Dziękuję całej ekipie z Wrocławia za wsparcie przy organizowaniu Grill IT :)

  Tym czasem zapraszam do obejrzenia fotorelacji. Wkrótce prezentacje i materiał wideo.

 5. Upss.. Poproszę o poprawienie linku: http://www.grillit.opcom.pl/?p=26

 6. Link poprawiony.

 7. […] Źródło: Sebastian Kwiecień Sphere: Related Content […]